| 13Denisa a întrebat:

Buna tuturor. Am un telefon iphone 3, aseara nu mi s-au mai cuplat toate comenzile si i-am dat sa se reseteze. S-a resetat si acum imi apare pe ecran sigla de la iphone. L-am pus la incarcat si imi aparea ca se incarca, acum din nou imi apare sigla pe ecran. Ce s-a intamplat cu el, ce sa fac sa isi revina. Mentionez ca NU l-am scapat pe jos. Am incercat si combinatia de home+power si nimica. Cand il bag la incarcat imi apare pe mijlocul ecranului o baterie goala, da nu se incarca, nu imi apare nimica. Multumesc.

2 răspunsuri:
| cristianfrunza a răspuns:

Problema vine de la softul telefonului din vauza ca ai downloadat toate porcariile (aplicatiile) de pe internet si este posibil sa iti fi intrat un virus.
Spun asta din cauza ca iPhoneul este destul de popular, si odata cu popularitatea apar si virusii conceputi de oameni pentru a iti strica softul.
Mergi la un service de telefoane si spune-i tipului/tipei sa iti formateze softul, asta in cazul in care problema este de la soft.Tu du-te acolo si intreaba de la ce ar putea sa fie aceasta problema.
Cheers!big grin Succes cu telefonul si o funda nu ar strica laughing

| Kata2000 a răspuns (pentru cristianfrunza):

Sa stii ca iPhone-ul nu se repara NICIODATA, daca se strica s-a dus.