| bogdan324 a întrebat:

Pareri Samsung a70? Cum vi s-a parut performanta/camera/baterie?
Am testat unul si mi s-a parut super, in plus l-as vrea si pentru marime.
Sau sa ma indrept spre altceva?

Răspuns Câştigător
| Ionut659 a răspuns:

Hmm, A70 este bun pentru gaming dar la bugetul ăsta poți să îți iei un Xiaomi Mi 9T pro sau normal. A70 e bun la gaming și doar atât.
--------------------------------
Xiaomi Mi 9T pro-normal este bun pentru poze, 70%gaming, videoclipuri și are ecranul full fără nici o cameră.(poate vei spune:,, Cum? Cum poți să îți faci un selfi?'' Păi fiind un telefon 2020 are cea mai nouă tehnologie. Dacă tragi de ecran în jos va apărea o cameră cu care îți poți filma față sau dacă vrei doar un selfi doar apeși pe aplicatia cameră si iți va apărea din telefon o cămară foarte mica care iți va face o poze ttrapid și de calitate și va intra înapoi în telefon. 1secundă durează tot procesul.
-----------------------------

A70 este un telefon performant dar totuși nu merită doar gamingul și crede-mă. Dacă vrei un telefon Samsung neapărat iatil dar dacă vrei altul ia-ti Xiaomi Mi 9T.

Nu merită iphoneul.

----------------------------

Info strict a70.

A70 are o baterie decentă ba chiar mare.
Calitatea video este foarte mare având o experiență de gaming de neuitat dar și pentru videoclipuri.

A!) Se sparge foarte ușor chiar dacă ai folie și carcasă (din experiența: ( )
Se merită dar dacă vrei doar foto și video de calitate mai mare decât a70 ia-ti Xiaomi Mi 9T

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Ai mai avea un Huawei Nova 5T care s-ar descurca mult mai bine in jocuri. Depinde ce vrei tu acum.