| HappyGeo a întrebat:

Pentru cei din reteaua telefonica Orange : Am vrut sa activez optiunea de 4 euro din programul Orange Young dar mi-a aparut: Oferta disponibila pentru activarile de pana la 4 sept 2014. Inscrie-te in Orange Young, activeaza o optiune din ramura Promotii de minim 6 euro si primesti bonus 300mb!
Ceva util?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Nici eu nu pot activa din ramura Orange Young. Doar de la "Promotii ". Presupun ca nimeni nu mai poate daca te intruma al "Promotii ".