| gmxromania78 a întrebat:

Pentru gaming: Allview P5 Alldro sau ZTE Grand X IN?

Răspuns Câştigător
| xxx8 a răspuns:

Nu alege ZTE ul multi oameni sau plans de calitatea lui( convorbirile telefonice, camera foto, microfonul de anulare a zgomotului nu functioneaza, camera foto secundara desi ea exista nu poti apela video si multe altele) si procesorul de 1.6 ghz single core este echivalentul unui de 1ghz dual core eu as merge pe Allview

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ambele sunt la fel de bune.

| fuzzer a răspuns:

Eu merg pe ZTE Grand X IN.
Acum, e decizia ta.

| KinekT a răspuns:

Zte grand x in are o rezolutie mai mare si procesorul atom de 1.6 ghz bate 1 ghz dual core