| anonim_4396 a întrebat:

Pot pune android pe un telefon cu sistem bada?(Samsung wave575)

7 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu se poate instala. Daca insisti, ori telefonul se va bloca chiar de la instalare, ori se va bloca dupa si nu-l mai poti folosi deloc.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Imi pare rau, dar este imposibil sa schimbi OS-ul (sistemul de operare) pe un telefon! Mai ales de la Bada la Android! Este o chestie..hardware, daca as putea spune asa, pentru ca nu prea poti sa o schimbi! Oricum, nu cred ca telefonul tau ar putea sa duca un Android bun!

| MaxKiller911 a răspuns:

1.peste bada nu o sa poti NICIODATA sa pui android
2.nu cred ca-l suporta

| gmxromania78 a răspuns:

Nu poti pune un alt sistem de operare pe sistemul bada! Nu o sa mearga niciodata sa faci asta! Asa oricine ar face din un telefon obisnuit un smartphone!

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Nu deoarece bada este un el de android. Daca vrei sa iti arunci telefonul incearca daca nu stai calm.

| r0bert98 a răspuns:

Am si eu wave 575 ..nici o sansa sai pui android,, daar bagai bada 2.0 P.S are 2 erori ..mereu o sati arate bateria fara o linie laughing ( deci se inchide dintr-o data ) iar 2 ..il bagi la incarcat si mereu cand il scoti zice bateria goala ..il inchizi si il deschizi si mere ...bftwinking

| wolfy69 a răspuns:

De pus android nu merge dar de facut Upgrade de la bada 1.0, 1.1, 1.2 la bada 2.0 merge happy daca vrei mai multe detalii te pot ajuta happy