| popandau36 a întrebat:

Poti folosi viber si whatsapp pe tableta?

Răspuns Câştigător
| Didii29 a răspuns:

Da. Nu le prea am cu viber, dar wapp. am si eu pe tableta si merge, ps. a mea are call function, dar merge si fara sim, pentru ca atunci cand iti faci cont iti cere numarul de telefon. eu mi-am bagat numarul si vorbesc pe wapp de pe tableta pentru ca nu am android pe telefon thinking La viber nu stiu.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.merge

| hp8510p a răspuns:

Viber merge sigur dar Whatsapp nu va merge daca nu ai 3G la tableta

| SouLIce a răspuns:

DA

| Lαrisα a răspuns:

De ce nu?

| M4riusT a răspuns:

Whatsapp pe tableta nu merge ca nu are sim.

| adriandibosfcdb123 a răspuns:

Whatsapp da viber nu stiu

| albastrica009 a răspuns:

Da,dar depinde si de tableta.Eu aveam Samsung galaxy tab2 si nu mergea whatsapp, dar vider a mers.Vezi de care-ti iei

| M3K4N0ID a răspuns:

Da poti logic!

| MissUnkown2 a răspuns:

Daca ai cartela SIM, ca iti trebuie numerele de telefon ale celor cu care vorbesti.

| MaTLe a răspuns:

Da poti, numai ca la viber trebuie sa ai cartela.