| Bobytza a întrebat:

Puteti sa imi spuneti un HTC care sa aiba :
-camera performanta
-compatibil pentru jocuri noi gen (minion rush etc.)
-bateria sa tina mult
-designul cat mai fain
Si daca puteti sa imi spuneti cat ar costa acel telefon.

3 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/1gU6NTu
Toate modelele din aceasta lista sune performante si la un pret foarte accesibil.

| Creatorul24 a răspuns:

HTC One - merg toate jocurile din Play Stor, camera foarte impresionanta, poze foarte clare. Tine mult bateria deoarece nu utilizeaza asa multe resurse procesorul si in plus are doua difuzoare frontale "bestiale" se aude muzica foarte clar si tare. Pret: aproximativ 2000 lei.
Fratele mai mic al lui Htc One, Htc One Mini
Si aici merg toate jocurile, bateria e ok, daca nu il freci prea mult rezista, arata cam ca Htc One doar ca are ecranul mai mic. Iar pretul lui e in jurul a 1500 lei.
Sper ca te-am ajutat big grin!

| Mara2002 a răspuns:

Htc windows phone 8x-800-900 lei