| Asasa_Sasas_1975 a întrebat:

Puteti sa-mi apuneti si voi parerea voastra despre doua telefoane Samsumg Galaxi S4 si Karboon Titanium X o parere...

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung I9500 Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5125&idPhone2=5999

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| AboutBoSsFictiwww a răspuns:

Parere? Cel mai tare tel!

| user13579 a răspuns:

S4 e unul din cele mai bune telefoane cu Android la ora actuala dpdv al raportului pret-performanta. A fost flagshipul Samsungului acum 2 ani, deci cea mai mare atentie a companiei la acel moment a fost indreptata spre acest terminal. Inca face fata cu brio marii majoritati a aplicatiilor, camera foto e decenta, iar pretul a scazut destul de mult

Karboon Titanium X e un telefon mai no-name, si cu asta spun tot. Nu am foarte mare incredere in calitatea pieselor din care e produs. Nu am foarte mare incredere in stabilitatea sistemului pe acest telefon. Camera e mult mai slaba decat pe S4 (nici pe S4 nu e grozava, insa dupa ce am vazut pe net niste sample-uri facute cu Karboon, m-am convins ca e foarte slaba) Am avut pana acum vreo 2 telefoane low-end si unul no-name, si cu toate am avut probleme.

Daca vrei sa alegi din cele doua, categoric S4.

| Asasa_Sasas_1975 explică:

Care dintre iele