| Cătălin1309 a întrebat:

Recomandati mi niste telefoane bune pana in 1300 lei!( pot sa aiba orice sistem de operare) FUNDA

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Încercă Samsung Galaxy S3.

| xxx8 a răspuns:

Allview p5 quad sau p6 quadwinking

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Un telefon foarte bun la ora actuala care se incadreaza si in bugetul tau mi se pare Samsung galaxy grand duos.

Il gasesti aici: http://bit.ly/1ful4Jv la un pret destul de bun!

| Muffinss a răspuns:

Nokia Lumia 520, LG Optimus L9, Sony Xperia M, HTC Desire 601 thinking

| Killer4Oscuro a răspuns:

LG Optimus L7 2 este bun, si crede-ma eu nu l-as da pentru nimic happy

| DonFlorino a răspuns:

Daca vorbim de second hand iti pot recomanda
1-Samsung Galaxy S3
2-Samsung galaxy Note ( 1 )
3-Samsung galaxy S4 mini
4-Samsung galaxy S2 / sau S2plus
5-Iphone 4S / Iphone 5

ti-am dat niste exemple poti sa iti ei o gramada de telefoane la bani astea oricum iti recomand Samsung second hand decat un Nokia Lumia nou bafta!

| Andrey12122 a răspuns:

1.iphone 5/5c
2.samsung galaxy S3

| qWerty1299 a răspuns:

Galaxy mini 3

| cccheb a răspuns:

Lista listelor:
Nokia 520
Nokia lumia 620
Samsung s3mini
Samsung s4mini
I phone 5c