| HaMaCenTER a întrebat:

Revin cu o noua intrebare. De unde pot downloada AllShare pentru android? Versiunea Android este 2.3.6. Dupa google play am incercat sa-l iau dar imi zice ca aplicatia nu este compatabila cu versiunea android. Dau Funda

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai ce dispozitiv ai? allshare este pentru tehnologia DLNA (disponibila pe dispozitivele Samsung) http://www.tvieftin.ro/2011/07/08/samsung-allshare-dlna/ si de obicei este preinstalat pe dispozitive.

| HaMaCenTER explică (pentru al3xander):

Am un smart TV Samsung UE32EH5450 si un Samsung Galaxy Ace Duos(GT-S6802)