| Ciompârla a întrebat:

S2 sau Orange Yumo? Si de ce?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

S2 e mai rezistent si mai bun.

| kar1GaNNN a răspuns:

Samsung Galaxy S2, din aceste motive : este rezistent la apa si la cazaturi, face poze frumoase, camera de 5-6 mp, bateria rezistenta, display-ul nu consuma multa energie.
Din punctul meu de vedere S2 mi se pare mai eficient.

| Nero a răspuns:

S2 sau S2Plus (camera de 8 mp si frontala de 2 mp, procesor puternic, rezistent la zgarieturi, memorie interna relativ mare, rapid si placut la atingere) Telefoanele Orange sunt asamblate de romani cu piese chinezesti )

| Camytza2003 a răspuns:

S2.mi se pare mai rezistent si mai super decat Orange Yumo.Asta e punctul meu de vredere. Poti astepta si alte pareri.