| tavy06 a întrebat:

Sa dau Samsung s4 la schimb pentru iphone 5s? Dar are sticla putin sparta langa camera iphone-ul.

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Nu!
Iphone-urile au mari probleme.

| andreeaandra989 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu il dai. Iphonul este foarte sofisticat. si nu prea poti face nimic cu el

| Preda_Catalin_1983 a răspuns:

Ii poti schimba sticla pret bun ai pe http://schimbamsticla.ro

| Mircea23592071 a răspuns:

Sa nu dai la schimb mai ales ca e spart dupa mine am avut pe amandoua si in prezent am Samsung Galaxy S4 si e mai bun ca iPhone 5s e mult mai bun Samsung.

| andreea200m a răspuns:

Da... parerea mea... am avut iph 5s. si acum am Samsung galaxi grand prime... si mai bine imi era cu iph.ul parerea mea