| Trivium a întrebat:

Sal,mi-am luat azi gta 3 apk pentru telefon(Samsung galaxy ace) din cate am citit acolo jocul trebuie sa-mi mearga (jocul este full)am mutat com.rockstar.gta3 in android/data am luat grand theft auto 3-uncut- v13.apk si cand am vrut sa instalez asta imi spune ca aplicatia nu este instalata ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Inseamna ca nu suporta telefonul tau, e prea slab.

| CatalinAlexandru28 a răspuns:

Salut... big grin
Primul lucru este sa descarci gta 3 apk + sd data.
Dupa aceea instalezi Grand Theft Auto 3 si intrii in joc (trebuie sa intrii cu wi-fi activat). Dai "accept eula" si astepti sa se descarce datele. Dupa ce datele s-au descarcat ENJOY!
Sau, cand descarci gta 3 + sd data ai acolo un fisier "com.rockstar.gta3" care este in format OBB.
Atunci conectezi telefonul la PC si in memoria telefonului ai un folder numit "Android", il deschizi si acolo ai un folder numit "data". In folderul Android, il deschizi si faci un folder numit "obb". Acolo vei baga "com.rockstar.gta3". Dupa aceea intrii in joc si ENJOY!
FUNDA? big grin

| lucasitto a răspuns:

Salut! Dascarca-l de pe acest site direct de pe telefon, nu necesita sa pui tu sd data, il descarci apoi il instalezi dar trebuie sa ai netul pornit si se downloadeaza singur sd data si fisierele necesare, dureaza 5 minute, de acolo am si eu jocul. http://www.androidfreedownload.net/......eft-auto-3