| comans85 a întrebat:

Am un Iphone 4S si nu mai merge touchscreen-ul. un prieten mi-a spus de o folie dar nu stiu de unde gasesc. Vreau raspuns cat mai repede

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

L-ai scapat in apa? a ajuns apa in telefon? inchide-l, lasa-l cu bateria scoasa cam 24 de ore, daca tot nu merge du-te la un service GSM de incredere. cand il pui la incarcat se incalzeste? daca da inseamna ca telefonul va da coltul in cel mai scurt timp. incearca sa dai pe ecran si cu altceva [ radiera sau ceva moale ] poate sa mearga asa, incearca totusi.

| PureEvill a răspuns:

Daca nu iti merge touchscreen-ul nu e normal sa te duci la un service specializat? despre ce folie e vorba mai multe detalii.Parerea mea.du-te ma un specialist