| Bogdan_5174 a întrebat:

Sall! Am si eu urmatoare intrebare :
Am ccâautat pe mobile9.com aplicatii pentru telefonul meu (Nokia 5230) si am gasit o aplicatie wifi up si una wifi free credeti ca merg adica telefonul nu este dotat cu wifi, prin aplicatia aia potprinde wifi?
uitati si un link cu aplicatia wifi up http://gallery. mobile9.com/f/2739727/? ref=2464

2 răspunsuri:
| paulpaul25 a răspuns:

Nu! Decat daca telefonul tau are wifi incorporat, probabil sunt ceva aplicatii pentru imbunatatirea wifi-ului!

| clorhidrat a răspuns:

Nu, daca tehnic telefonul tau nu este dotat cu Wifi.