| Edy_9245 a întrebat:

Sall am un iphone 6 replica, insa nu se mai inchide ramane tot timpul acolo unde se deschide (fundalul acela cu alb si un mar negru) ce pot face?

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Poate vrei să zici ca nu se mai deschide, nu ca nu se mai inchide, dacă era replică bănuiesc ca avea Android. Încearcă să îl conectezi la calculator când este închis și să vezi dacă îți apare ceva

| TheTimeKiller a răspuns:

Incearca combinatie de butoane (power+vol down, power+vol up) si incearca sa-i dai hard reset de acolo. De asemenea, daca e replica, e posibil sa aiba meniul in limba chineza/japoneza etc.