| pitbullbulterier a întrebat:

Sall am un Samsung Corby (din cate stiu nu are wi fi) pot sa imi iau jocuri de pe net (am net pe cartela dar nu mereu) care sa mearga gen fruit ninja? Daca da de pe ce site?| Dau funda

Răspuns Câştigător
| Bizzle a răspuns:

Iaţi dacă vrei jocuri depe Java eu aşa îmi luam pe tel pentru că alea merg pe telefoanele astea care nu au Android. Fruit ninja este pentru android, IOs etc. Şi jocu dacă l-ai luat ar trebui depe Google Play la android. Succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu merge. Si daca ar merge s-ar misca foarte greu. Am si eu Corby si merg jocurile foarte prost.

| RuNiXxX a răspuns:

Nu merge, daca vrei sa ai jocuri precum fruit ninja si altele trebuie sa ai un telefon cu sistem de operare cum ar fi :
-Android
-IOS
-BADA
-Simbyan
si altele...