| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Au caracteristici diferite cele 3 si e greu sa le compari.De exemplu Allview e dual-sim si se merita sa-l iei doar daca ai neaparata nevoie de 2 simuri, altfel nu. Dintre toate cel mai ok mi se pare S3.Ai de toate la el, incepand cu o camera buna, o memorie interna imensa si un design atragator.Acum,depinde de gusturi.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Iti recomand http://bit.ly/1cjSN1Y in primul rand pentru ca este un telefon destul de performant pe care il poti gasi la un pret foarte bun.

Vad ca zilele astea au chiar un pret promotional!

| galeata1123 a răspuns:

S3winking