| Andrei_Filip_1990 a întrebat:

Sall daca fac upgrade la android imi iese din garantie? FUNDA +vot

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! NU iti recomand sa ai incredere in astia de dau raspunsuri in 3 cuvinte si care au 2 raspunsuri date intr-un anwinking
Daca ORANGE-ul (sau in ce retea esti) a scos update pentru telefonul tau, da, sigur ca poti, si nu iti iese din garantie! Iti iese doar poate daca dai Root, sau faci upgrade nefiresc, adica MOD din'ala (Sa pui gen.un Galaxy Pocket pe 4. 1JellyBean)
Sper ca te-am ajutat!
Si te-as ruga frumos sa nu mai minti oamenii ca dai vot. Vot pot da doar membrii seniori!
O zi buna

3 răspunsuri:
| robisuper a răspuns:

DA
Fundawinking?

| Sidland a răspuns:

Ba,nu pentru ca update-ul e necesar...

| Andrei_Filip_1990 explică:

Mersi anticipat