| Sima_Bogdan_1999 a întrebat:

Sall lume mi-am luat un telefon Orange nivo si mi-am pus un model la el si din pacate am uitat modelul. Nu merge nici cu contul google deoarece internetul e oprit. Cum as putea sa0l deblochez cat mai curand? Dau funda la cine are raspunsul bun!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In aceasta situatie va trebui sa mergi cu telefonul, impreuna cu factura si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange, pentru a fi trimis in Service.

Cu prietenie,
Orange Helper