| BgBoss81 a întrebat:

Sall..Pentru ce este bun sa ai un sau sa nu ai cont in iCloud

Răspuns Câştigător
| alessia_7452 a răspuns:

Daca ai cont ICloud poti descarca jocuri de pe app store si poti juca jocuri Multiplayer cu alți jucatori din apropiere!

1 răspuns:
| Stoicanoiu_Razvan_1989 a răspuns:

ICloud te ține conectat cu dispozitivele tale Apple într-o manieră uimitoare. Se asigură că ai întotdeauna cea mai recentă versiune a fișierelor tale — precum documente, aplicații, notițe și contacte — pe orice dispozitiv folosești. Îți permite să partajezi cu ușurință fotografii, calendare, locații și multe altele cu prietenii și familia. Te ajută chiar și să-ți găsești dispozitivul dacă îl pierzi. Iar iCloud le face pe toate în mod automat. Pur și simplu.
Aici găsești toate informațiile de care ai nevoie
https://www.apple.com/ro/icloud/