| Ichim_Tavi_1987 a întrebat:

Sall spunet-mi un telefon cu android la care muzica sa se auda ffffffffffffffoarte tare

3 răspunsuri:
| apocaliptic77 a răspuns:

Sincer? Nu iti recomand nici un android, i-ati un Nokia 02-00(made in Romania)si o pereche de casti stereo bluetooth, model Sony MW 600(fara fir), costa vreo 200 RON dar, MERITA TOTI BANII.Asa ceva am eu si nu le d-au pe 100 de telefoane de fite.

| secretname2012 a răspuns:

HTC desire c cu beats audio* (asta-i cel mai ieftin dei gama HTC) sau orice alt HTC cu beatz audio. Funda?

| trueBulleR a răspuns:

Asta depinde in functie de bugetu tau.happy Eu personal te-as recomanda telefonul meu si anume HTC Gratia este foarte tare ca aspect si ca sonor zic ca se aude binisor.Dar daca vrei un telefon mai de criza iti recomand Vodafone Smart 2 tot pe android unde se aude binisor Si in cele din urama alt telefon cu android care se aude tare este Samsung Galaxy.

Ps*pe aceste telefoane are si netu o viteza mai bunawinking