| nicusor222 a întrebat:

Sall.T.P.U.Persoanele care au abonament la cosmote sa-mi explice si mie cum sta treaba.As vrea sa fac o prelungire de abonament (cel mai mic 6 euro sau cat e ) cat scade din pretul noului telefon in afara de punctele pe care le am. Funda

Răspuns Câştigător
| bcalex96 a răspuns:

Salut. cel mai mic abonament este optiunea XS+ de 6.20 Euro la aceasta cred ca te referi. Pai uite cum sta treaba mergi la magazine Germanos din orasul tau si acolo trebuie sa aiba un tabel cu aceste abonamente si pretul telefonului la fiecare abonament in parte + punctele pe care le ai se scad din el. de ex Telefonul Sonia xperia u este 700 roni la liber la abonament XS sa zicem ca ar fi 400 roni - punctele tale. Sper ca ai inteles ceva, mai bine mergi in magazine si iti alegi acolo telefonul si abonamentul dorit.Bafta