| Cata20314 a întrebat:

Am abonament la Orange... daca vreau sa trimit euro cuiva o sa fac cost suplimentar sau ce o sa se intample? sau depinde de fiecare abonament?

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Ti se adauga la cost suplimentar suma trimisa + TVA de 24%, de exemplu daca trimiti 5 euro ti se baga la cost suplimentar cam 6 euro...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci cost suplimentar

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, vei face cost suplimentar ( suma respectivă + TVA )!

Toate cele bune.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca reincarci o cartela PrePay de pe abonament, valoarea reincarcarii se va regasi pe urmatoarea factura emisa pe numarul tau.
O zi buna,
Orange Helper