| andreirobert15 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu, un Samsung galaxy s5.
Problema e ca, cand filmez si fac zoom se vede umpic in purici.
Am filmat la un concert si un alt om a filmat tot cu un Samsung galaxy s5 si se vedea perfec si cu zoom!
Poate trebuie sa ai fac eu ceva din setari dar nu stiu ce!
Funda celui care imi zice ce trebuie sa fac sa se vada bine!
Eu am pe telefon si o foloe mai groasa dar nu cred ca e din cauza la folie!

1 răspuns:
| KatPetrova a răspuns:

Trebuie sa maresti rezolitia megapixelilor din setarile camerei... daca tot nu se vede clar du-te cu el la service