| AdrianH1236774 a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung galaxy J5 (2016) şi mi-am luat aplicația mobizen de filmat ecranul telefonului dar când filmez am lag mare ..nu ştiu de ce, setările sunt ok, telefonul e bun, nu înțeleg de ce merge aşa greu, alții filmează pe alte telefoane mai slabe şi le merg bine, mă ajută cineva?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Lag-urile sunt cauzate de supra-incarcarea procesorului.
Opreste din restul aplicatiilor si va merge mai bine inregistrarea.
Totodata, reduce rezolutia de inregistrare, deoarece si prelucrarea a prea multe puncte franeaza procesorul.

| Clorox a răspuns:

E telefon prost!