| Niculae_Luci_1997 a întrebat:

Sall TPU, am resetat un Motorola defy mini si am pierdut numerele de telefon, pot sal e recuperez cumva?

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Daca le aveai in memoria telefonului sunt pierdute daca le ai pe cartela e altceva dar ar fi trebuit sa iti apara in agenda

| Bewaree a răspuns:

Nu nu mai poti trebuie sa le iei din nou imi pare rau. FUNDA?

| razboinicu2016 a răspuns:

Daca sunt pe o cartela de memorie scoateo si bag-o din nou si le vei gasi, daca le aveai in memorie sunt pierdute