| anonim_4396 a întrebat:

am un Iphone 4 32gb negru credeti ca pot sa fac schimb cu un Samsung galaxy s3?
Sau trebuie sa mai pun eu niste banii? daca da cam catii?

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Trebuie sa mai dai tu o diferenta.In jur de 500 lei.Asta daca telefonul nu prezinta semne de uzura, daca este zgariat sau ciobit suma creste.

Ca sa iti faci o idee:
Iphone 4 32 gb SH il gasesti la 1000 lei. pe cand Samsung galaxy S3 il gasesti de la 1600 lei.

| supermamici a răspuns:

Nu fa schimb cu un Samsung s3 second. Dai un telefon care functioneaza pe unul la care sunt sansa sa nu functioneze, sa aiba o buba si sa plangi dupa telefon si dupa bani. mai degraba iti cumperi de nou cu garantie un s3, http://bit.ly/samsung-s3-oferta si apoi iti vinzi singur iphone-ul.

| Andrei1099 a răspuns:

Iphone 4 32 + 3-4milioane= S3.

| LikeGreen a răspuns:

Cred ca glumesti! laughing

| MarianAlexandru17 a răspuns:

Clar trebuie sa mai dai bani, intre iphone 4 si Samsung S3 e diferenta mare, daca S3 e nou si al tau e bun ar trebui sa dai mai bine de 10 mil + iphonul big grin

| carmencameeh a răspuns:

Eu zic că mai bun e iPhone-ul.Deci nu arunca banii degeaba