| BlackDemon2 a întrebat:

am un Nokia e51-1 si as dori un product code pentru limba engleza, italiana, romana daca se poate. daca nu sa fie macar italiana si engleza. apropo daca schimb product code-ul va fi sim free sau va functiona numai intro tara (sunt din Moldova). multumesc mult.

1 răspuns:
| vSpy a răspuns:

Mai bine il duci la un service sa til decodeze si sa iti faca softul cu limba enegleza romana etc. Si sa iti mearga cartela si in Romania si unde vrei. Doar explica-i ce vrei sa ii faci si iti va spune cat te va costa.