| shadows98 a întrebat:

Sall Tpu.Am un Nokia n97.Si dintr-o data cam la 2-3 zile se sterge tot din E(memoria de masa). Apare o eroare,, Eroare de disc incercati din nou sau se vor pierde date.Si se sterge tot din el.Acolo in e apare memorie in uz si cateodata memorie defecta.Si daca vreau sa fac poza imi spune ca memoria de E este plina.Am reusit de cateva ori sa il fac sa mearga dar dupa un timp tot asa face.Ma puteti ajuta.Dau funda

1 răspuns:
| GeD a răspuns:

Poti sa te duci la un doctor gsm, poate te va rezolva el.winking