| RazvanGRS a întrebat:

am un Samsung star 3 si azi de dimineata cand m-am trezit ma sunt cineva iar cand am raspuns nu ma auzea si nici eu p el dar cand l-am dat p difuzor ma auzea ce vorbesc si eu p el va acum p seara nu mai facea asa merge acum spuneti-mi ce are sau ce a avut va rog URGENT! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MiculFaraon a răspuns:

Umbla la butoanele din parti la volum sau il poti inchide telefonul si sa il deschizi din nou. Salut.

1 răspuns:
| RIP a răspuns:

Cred ca este o problema pe la difuzor cred ca nu iti face contact