| Deya05 a întrebat:

am un Samsung star 3 s5220 si cand ma suna cineva mi se stinge. Ce as putea face sa nu se mai stinga. Raspuns urgent FUNDAhappy

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Incearca sa modifici setarile apelurilor sau ale afisajului, cel mai probabil este o problema a telefonului.

| AlexSapphirefull a răspuns:

Uneori poate fi de la producatorul telefonului in caz ca nu stiai fiecare telefon are o mica problema nu stiu pote totusi are vreo defectiune. eu cunosc pe cineva cu un star 2, cand asculta muzica si il intoarce se opreste singura sau si eu cand sunt intr-un joc mi se opreste telefonul.