| gabi08 a întrebat:

am o problema cu telefonul(Samsung galaxy s2), l-am scapat in apa si nu mai merge microfonul si nici nu pot asculata muzica la difuzor, doar la casti, dar cand suna se aude. sa ii cumpar o banda cu microfon sau sa-l duc la un service? sunt din Brasov si daca stiti service-uri mai ieftine prin Brasov va rog sa imi spuneti! ASTEPT RASPUNS URGENT VA ROG!

3 răspunsuri:
| GameOverBitch a răspuns:

Si eu mi-am scapat telefonul in cada prin vara. I-am scos bateria si cartela afara si le-am lasat pe bucatele la uscat 5-6 ore. Acum merge perfect

| ღPufuleț a răspuns:

Eu zic ca cel mai sigur si mai bine este sa-l fuci la un service..cat despre bani... poti intreba acolo cat iti ia si cat te-ar costa daca ti-l faci tu.
Bafta happy

| gabi08 explică:

Game over *** si eu l-am desfacut de tot, l-am aspirat si l-am lasat in orez(24 ore) sa absoarba toata apa. Pufulet o sa ma duc la un service sa vad care e problema si o sa imi cumpar de pe net piese ca sunt de 3 ori mai ieftine ca la un service.