| eu_5214 a întrebat:

am si eu o mare problema nu imi mai merge aparatul foto adica face poze numai in casa sau seara cand e intuneric crying de ce? si app inainte facea poze si afara la lumina crying ast urgent raspuns mss :*

5 răspunsuri:
| LuCi82820 a răspuns:

Incearca sai schimbi cardul de memorie poate e stricat ceva la el

| Al3xBest a răspuns:

Uita-te la setari! dal pe automat poate e data pe alta optiunetongue... daca nu atunci dul la un servicelaughing sper ca te-am ajutatwinking

| ana_5407 a răspuns:

E setat pe partea de noapte de aialol na-i creier mai fatalaughinglaughinglaughing

| alexutza_6726 a răspuns:

Pai de cand il ai? daca il ai de mult ai facut pre multe poze cu el afara eu te sfatuiesc sa il duci la reparat alexutza