| va2311paa a întrebat:

Am un Vodafone smart mini iar difuzorul se aude incet ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Instaleaza de pe google play volume booster, iti da cu vreo 20% volumul mai tare, poate ca e de ajuns cat sa il auzi.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Il duci la service, sa ti-l desfaca, posibil sa fie pe duca si necesita inlocuire ( aproximativ 25ron)

| ஐNoNameஐ a răspuns:

Nimic si eu am si nu pot sa fac nimic. Il pun pe vibratie ca imi dau seama cand suna.

| va2311paa explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar m-am uitat pe un site si am accesat o setare care mi-a permis sa maresc volumul mult mai tare