| andutxza a întrebat:

Amde ales intre un telefon cu android si unu cu Windows Mobile...Un Nokia Lumia 620 si un Allview P5 Dual Sim...Am inteles ca sistemul de operare Windows Mobile nu prea este bun deoarece marketul de aplicatii nu e prea elaborat are doar cateva aplicatii pe de alta parte Nokia Lumia 620 are un design bun, dar si Allview-ul care are 2 nuclee la procesor! Ma puteti ajuta cu niste sugestii? Accept si alte tipuri de telefoane in afara de Iphone-uri, si sa fie cu touchscreen.

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Daca vrei telefon de calitate care sa te tina mult timp ia Nokia lumia.Allview este o marca romaneasca care asambleaza telefoane cu piese chinezesti.Tu alegi

| Dragos707 a răspuns:

Eu iti recomand Allview P5 este un telefon exceptional cel putin din punctul meu de vedere. Daca vrei si un alt telefon eu as spune Vodafone Smart mini e un telefon foarte bun si esti ieftin.