| Chrysstian a întrebat:

Care camera este mai buna? Ce de la: Nokia Lumia 920 sau Iphone 5?

10 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Lumia 920.

| ellaells a răspuns:

Nokia Lumia

| 7Dany a răspuns:

Uita-te aici la un exemplu : http://www.gsmarena.com/......iccmp.php3

| yourFanta a răspuns:

Iphone5,am vazut diferente

| Georgianaax a răspuns:

Iphone 5!

| AlecsPAD a răspuns:

Au amandoua 8MP deci acum cum ti se pare tie mai convenabil pe care sa cumperi.
GL and HF!

| vladuut a răspuns:

Cea de la Iphone 5! Lucrez in acest domeniu..Defapt la Orange mai pe romaneste si iti spun sigur ce de la iphone 5

| hamas47 a răspuns:

Cea de la un aparat foto DSLR Nikon D5100.winking

| Andy2077 a răspuns:

Sunt similare... Am testat ambele telefoane, ca si camera sunt cam la fel, la design as alege Iphone 5 si aplicatii la fel.

| mihaiHD a răspuns:

Chiar daca ambele telefoane au camera de 8 MP, iPhone 5 face mult mai bine si pozele facute cu el au culori mai vii.