Întrebare recomandată | LeMe a întrebat:

care ii mai bun BlackBerry sau touchscreen

Răspuns Câştigător
| dogslover a răspuns:

Depinde ce iti place sa faci.
Touchscreen-ul este pentru toata lumea, pentru a usura umblatul pe net, facutul pozelor, etc. Insa nu prea este bun l-a trimis mesaje.
Daca in cea mai mare parte trimiti mesaje, dai telefoane, salvezi telefoane, este bun BlackBerry-ul, pentru ca iti usureaza treaba.
Insa daca le faci pe amadoua, si nu te poti hotari pe care, poti lua un telefon cu ecran tactil si cu tastatura qwerti glisanta.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Amandoua dar difera aspectul, si lumea prefera cele cu ecran tactil, BlackBerry e pentru cei care au multe de facut si nu prea intra pe PC, mai de moda afaceristilor sa zicem iar tineretul foloseste tactil.

| strengaritzza a răspuns:

BlackBerry este un telefon foarte bun, este foarte practic si in plus este un telefon de baterie, pe care te poti baza.

| Vendetta47 a răspuns:

Ambele.

| ioanamaria56 a răspuns:

Pai, daca nu te poti hotari, poti sa iti iei un BlackBerry cu ecran tactil si cu taste.

| TeamLana a răspuns:

Depinde... Vrei sa scrii multe mesaje? Ia-ti un BlackBerry.

| Dragossm a răspuns:

Poi depinde de ce marca estefabricat touchscreen-ul.Mie personal imi place mai mult tach-ul

| andr3y87 a răspuns:

BlackBerry face telefoane si cu touchscreen.

| sisimaria a răspuns:

Touchscreenul e de viitor... numai sa ai foarte mare grija. Ia-ti un BlackBerry cu taste tactile...sau un Nokia C2-02. e fain

| SnowFake a răspuns:

BlackBerry (Muratura verde) laughing

| Si_Biby_1990 a răspuns:

BlackBerry