| Georgestaff08 a întrebat:

ce parere aveti de telefonul Allview A4 duo http://www.allview.ro/......cificatii/ se merita sa dau banii pe el?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce buget ai. Dacă îl iei, nu faci mare lucru cu el. Are memoria ram micuță, de 512 mb, o cameră slabă, de 2 mp și rezoluția nu mi se pare foarte bună. Mai bine mai strângi și îți iei ceva de calitate.

| DiutzaAngel a răspuns:

L-am achizitionat eu ieri, e bunicel, doar ca nu are memorie interna mare...
in rest merge ok la prima idee tinand cont ca fiind client fidel la romtelecom l-am putut lua la pretul de 60 lei in rate de 12 luni adica 5 lei pe luna. deci isi merita banii