| SebyGuy a întrebat:

Daca am incercat sa-mi incarc telefonul cu credit si am gresit de mai multe ori codul de reincarcare cat timp nu mai pot sa o rencarc?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Daca ai gresit de mai multe ori codul de reincarcare trebuie sa astepti 24 de ore pana vei putea reincarca.

2 răspunsuri:
| M29 a răspuns:

Salut!

Nu stiu daca exista un numar de "incarcari gresite". In ce retea e numarul respectiv?

O zi buna!

| IonelaDY a răspuns:

Dacă nu mai poţi reîncărca cu cod de reîncărcare, dacă eşti în reţeaua Orange, poţi merge la sediul lor şi îţi încarcă direct, trebuie doar să le dai nr. tău. Sau poţi merge la ei şi să le spui problemă că ţi-o rezolvă. Aşa am păţit şi eu şi cineva de la Orange mi la reparat.