| andreirobert15 a întrebat:

daca instalez android 5.0 lollipop pe galaxy s5 cu odin si firewares-ul e downloadat de pe site-ul lor adica sammobile.com o sa am probleme cu cartela sa nu mai mearga sau ceva de genu sau nu are nici o legatura?

funda!

1 răspuns:
| Cornel_Mihalache_1962 a răspuns:

Actualizarile de soft vin atunci cand exista.Esti instiintat de telefon.Atunci le descarci si le instalezi. Daca risti sa descarci de pe orice site, inclusiv cel oficial iti asumi anumite riscuri.