| UNmicDeeJay a întrebat:

Sall TPU,
Mi-am cumparat un NOKIA ASHA 201 acum o luna, si as vrea sa imi downloadez yahoo messenger (tin sa precizez ca am net pe telefon).Dar si pe telefon, si pe PC imi cere sa imi fac un cont, care, spun ei ca este gratuit.As vrea sa stiu daca chiar este gratuit contul, pentru ca am mai luat o teapa cu un "cont gratuit" si nu as vrea sa mai patesc iar. Cine are un NOKIA ASHA 201 si a folosit "Nokia Store" sau cine stie daca acest cont este gratuit, il/o rog mult sa-mi raspunda happy.
PS: Pentru a-mi crea contul am nevoie de : e-mail,parola,tara si nr. de telefon (cam aceleasi date care se folosesc la crearea unui cont-bine, nu chiar toate dar...). Merci, FUNDA happy.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm,am noia e6, si mi-am facut cont ca sa imi descarc messuthinking si da e gratuitbig grin...adica asa sperlaughing):*