| xXGaByxD a întrebat:

Sunt multe id le la contul meu de yahoo messenger sterse in jur de 150 de alat nu mi-a aflat nimeni parola pentru ca mai am ID.Mi-au ramas multe id care le-am adaugat recent care sa fie problema ati patit-o ce as putea sa fac. E a doua tura cand o patesc la fel de spart stiu ca nu mi-a spart-o pentru ca nu a schimbat nic la cont si nici la mail nu s-a uitat si am vreo 8534

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scrie mai incet ca nu se intelege nimic din ce vrei.

| xXGaByxD explică:

Nu stiu ce nu intelegi dar asta pe care il faci tu e spam nu intelegi nu mai scrie...Nu esti roman ce sa iti fac!