| UNmicDeeJay a întrebat:

Sall TPU,
Stie cineva un numar de telefon al unui operator Vodafone?
Am incercat numerele dupa site-ul lor dar imi intra robotul si nu imi zice cum pot intra in legatura cu un operator.
problema mea este ca mi-am facut un abonament Vodafone, dar nu pot sa reincarc alte cartele chiar daca s-a facturat. Cand vreau sa reincarc imi zice "Numarul dvs. nu este autorizat pentru reincarcari".
As dori un raspuns cat mai repede posibil happyMultumesc
PS:...Dau si FUNDA! happy

2 răspunsuri:
| goofy_1040 a răspuns:

*222 incearcal eu sunt la liber si imi merge s-ar putea sa iti mearga si tie

| UNmicDeeJay explică:

Stiu de *222 dar voiam un nr mai rapid, cu care sa intru direct in legatura cu un operator fara a mai parcurce tot meniul de la *222. Totusi am gasit *555 cu 0, 41 eurocenti pe APEL!, intri direct in legatura cu un operator...dar merci oricum.happy