| 1234567_7921 a întrebat:

La ce numar apelez ca sa reincarc de pe un abonament pe cartela Pe Vodafone?

Răspuns Câştigător
| brandiburu a răspuns:

*100# si ai in meniu optiunea de reincarcare corespunzatoare. Poti reincarca o cartela, de pe abonament, lunar, cu o suma dinainte stabilita sau poti sa efectuezi o singura incarcare. Este alegerea ta.
Tine cont ca va trebui sa validezi operatiunea prin acea parola/cod secret sau cum s-o chema. Este simplu de aflat: daca nu a fost precizata o alta parola cand a fost incheiat abonamentul, automat ea este formata din ultimele 6 cifre de la CNP-ul titularului sau seria de la buletin (doar partea cu cifre).
Succes.

5 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

*144#

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Suni la Relații cu Clienții, *222 și urmezi pașii!
Pa, pa.

| Dennys1521 a răspuns:

| cineva1992 a răspuns:

*100#

| AtomiX a răspuns:

444...parca asa imi amintesc thinking sper ca te-am ajutat happy