| Gaby405 a întrebat:

Urmeaza sa-mi i-au un telefon si nu stiu ce telefon sa-mi i-au! Eu as vrea un telefon cu android 4.0.4 sau 4.2.0 si ma gandeam la Samsung galaxy chat. Cum vi se pare?

7 răspunsuri:
| Anca2999 a răspuns:

Si eu caut un telefon care sa-mi cada pe plac, ma gandeam la Allview p5 ti-l recomand.n-am o parere foarte buna dar nici foarte rea despre Samsung galaxy chat

| cristina10cris a răspuns:

E bunicel dar are camera mica.Acum depinde la ce suma vrei eu ti-as recomanda un Lg optimus L9, Lg optimu L7, Samsung galaxy S Advance, Samsung galasy S Duos si Samsung galaxy s2.Cam atat!

| noneofyourbuisness a răspuns:

Nu e tare telefonul

| Andrei899 a răspuns:

Samsung Galaxy s advamce mai bine!

| angi_4331 a răspuns:

Mai bine ai opta pentru un Galaxy s3 mini

| Gaby405 explică:

Dar sa nu depaseasca 800 ron

| DeejayAndr3y a răspuns:

Samsung galaxy s2