| Ilvmuzik_Andreyz_1988 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Mini si vreau android 4.0.4 compatibil cu acest telefon. URGENT!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Oficial nu este suportat. Neoficial este partial. Daca pui neoficial, ramai fara garantie. De mentionat ca 4.0.4 sau 4.1.1 sau 4.1.2 sau 4.2.1 au probleme pe acest telfon, unele mai mici, altele mai mari. Oricum, s anul te astepti la minuni. Ps: eu zic sa ramai la 2.3.6

2 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Uita-te pe site-ul de unde ai luat androidul ca acolo scrie cu ce telefoane este compatibil!

| cflorin11 a răspuns:

Acest telefon nu este compatibil cu android 4.0.4