| Alyofficiall a întrebat:

Salu TPU de unde as putea cumpara un touch screen pentru iphone 2g si cat m-ar costa?

2 răspunsuri:
| DurexBun a răspuns:

Touch screenul nu se cumparahappy du-te la un magazin cu telefoane si acolo ti-l repara.

| InsertName a răspuns:

Am avut un iphone 3g si i-am distrus ecranul si stiu ca pe ecran imi cerea in jur de 100 lei.Marele meu noroc a fost ca am mai avut un telefon la fel care era defect si i-am schimbat ecranul. Deci cam 100-200 lei te duce, asta pentru ca e mai pretentios, zic.