| Gaabrieel a întrebat:

Acum cateva zile in autogara, in graba am bagat telefonul pe langa buzunar.straight face si mi s-a spart ecreanu, probabil si display-ul, de fapt asta e intrebarea mea daca am spart display-ul deoarece repornesc telefonul si nu se aprinde nimic decat butoanele.

Specific ca telefonul nu s-a stins si in graba aceea l-am ridicat am observat ca se vede in partea de sus alb, iar restul era negru sau stins, si l-am repornit. Cand l-am repornit nu se vedea nimic!
Telefonul este s2plus

Răspuns Câştigător
| Cirstina_Alex_1990 a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......?/redirect uite si un display..cam cump dar asta am gasit.Probabil ca intr-un gms gasesti pe la 450-500, ca ei cumpara mai multe bucati si le fac discount:)

2 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

L-ai dezvirginat ba, avand in vedere la ce sector ai scris sesizarea ta! happy

| Cirstina_Alex_1990 a răspuns:

Ai spart si display-ul. Daca spargeai doar ecranul telefonul mergea.Te costa o gramada dde bani.Cam 400-500 de lei si mai mult chiar..depinde cine ti-l face.La s4 ma costa 300-400 de lei doar ecracnullaughing) fara displayhappy