| Gaabrieel a întrebat:

Acum cateva zile in autogara, in graba am bagat telefonul pe langa buzunar.straight face si mi s-a spart ecreanu, probabil si display-ul, de fapt asta e intrebarea mea daca am spart display-ul deoarece repornesc telefonul si nu se aprinde nimic decat butoanele.
Specific ca telefonul nu s-a stins si in graba aceea l-am ridicat am observat ca se vede in partea de sus alb, iar restul era negru sau stins, si l-am repornit. Cand l-am repornit nu se vedea nimic!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa-l duci la un atelier de reparatii.

| William a răspuns:

Daca ai spart ecranul telefonului cand l-ai bagat in buzunar treuie sa fii foarte puternic.

| Zenithf a răspuns (pentru William):

O vrut sa zica ca nu o nimerit buzunarul, si telefonul s-o "varsat" pe beton.

| Alexandru0007 a răspuns:

Du-l la un service gsm

| Gaabrieel explică:

Am uitat sa spun ca telefonul este Samsung Galaxy S II Plus